ГОЛОВА ГРОМАДИ

Автобіографія  сільського  голови

Літвіненко Олег Миколайович

Народився 21 липня 1973 року у селі Пеньківка Шаргородського району.

Освіта вища. У 1996 році закінчив Національний аграрний університет, у 2014 році-національний університет «Одеська юридична академія».

Працювати почав у 1985 році - робітником в радгоспі «Сад Поділля» об'єднання «Вінницярадгоспвинпром». Після закінчення сільгоспакадемії працював заступником головного бухгалтера радгоспу ім. Першої кінної армії і головним бухгалтером КСГП «Хлібороб».

З червня 2004 року служив у податковій міліції Державної податкової адміністрації (пізніше-Державна податкова служба, Міністерство доходів і зборів, Державна фіскальна служба) у Вінницькі області. З жовтня 2017 по серпень 2018 року - перший заступник начальника оперативного управління ГУ ДФС у Вінницькій області. У серпні 2018 року вийшов на пенсію за вислугою років з посади першого заступника начальника Вінницької ОДПІ в.о. начальника податкової міліції у Вінницькій області.

Одружений. Дружина Ольга Миколаївна - підприємець. Є дочка Анастасія, зять Сергій і внук Максим.