Ліцензія

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров'я України 31.08.2018 № 1581

Перелік здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики

69. КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ШАРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Місцезнаходження: Вінницька обл., Шаргородський р-н, с. Мурафа, вул. Жовтнева, буд.26А Ідентифікаційний код: 42303334

Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, загальна практика - сімейна медицина; за спеціальністю молодшого спеціаліста з медичною освітою: сестринська справа, лабораторна справа (клініка), лікувальна справа, акушерська справа за місцем провадження діяльності:

- Вінницька обл., Шаргородський р-н, с. Мурафа, вул. Жовтнева, 26А.;

- Вінницька обл.,Шаргородський р-н, с. Довжок, вул. Мандибури, буд. 52А;

- Вінницька обл., Шаргородський р-н, с. Клекотина, вул. Вишнева, буд.96;

Реєстраційне досьє від 23.08.2018 № 2308/25-М.

Розрахункові реквізити для внесення плати за отримання ліцензії: сума до сплати-1841 грн. код бюджетної класифікації-22011800 код відомчої ознаки МОЗ України-18, найменування коду класифікації доходів бюджету-«Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності», банк отримувача-ГУДКСУ у відповідній області (плата за отримання ліцензії вноситься на рахунки територіальних органів Державного казначейства).