СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МУРАФСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО 2030 РОКУ

Шановні мешканці та гості нашої громади !

Сьогодні головним завданням для всіх нас є майбутнє процвітання нашої громади, адже ми живемо в час коли саме розвиток громад стає основою розвитку країни та благополуччя громадян.

Представляємо Вам Стратегію розвитку Мурафської сільської територіальної громади, головною метою якої є формування нового бачення сталого місцевого розвитку за нових умов, докорінні позитивні зміни якості життя мешканців Мурафської громади шляхом комплексної зміни системи управління, підвищення конкурентоспроможності економіки, інвестиційної привабливості, ефективного використання ресурсів, узгодження інтересів влади, громади та бізнесу.

Стратегія – це дорожня карта розвитку та зростання громади, де напрацьовані ідеї, втілення яких змінить громаду. У ній  враховано пропозиції, думки, бачення розвитку всіх адміністративних одиниць, які увійшли до складу Мурафської сільської територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів та фахівців.

Стратегія розвитку громади є живим документом, до якого можуть вноситися зміни, щоб максимально скористатися усіма можливостями розвитку і мінімізації ризиків.  Наша спільна робота стане поштовхом у розвитку інфраструктури  та покращення якості життя мешканців Мурафської сільської територіальної громади.

Тільки спільними зусилями нам під силу реалізувати усе задумане!

З стратегією розвитку нашої громади Ви можете познайомитись перейшовши за посиланням СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МУРАФСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО 2030 РОКУ !!!

З повагою сільський голова

Мурафської сільської