14.02.2018 року у Вінниці відбувся семінар для представників соціальних служб об’єднаних громад Вінниччини.

Дата: 13.04.2018 12:35

12.04.2018 року у Вінниці відбувся семінар для представників соціальних служб об’єднаних громад Вінниччини, який організував Вінницький центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Метою якого було вивчення механізму надання соціальних послуг в ОТГ. У програмі заходу виступи фахівців Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА Сергій Шмігленко Богдана Данчак, служби у справах дітей, обласного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді. Під час семінару будуть висвітлені завдання та механізми підтримки осіб, що потребують соціального захисту та соціальних послуг. На початку зустрічі присутніх привітав керівник ВЦРМС Oleh Levchenko, з європейським досвідом соціальних послуг ознайомлюють радники Центру з регіонального розвитку Jurii Wojcicki та з муніципальних послуг Vitaliy Shvets . Даний семінар відвідала Шклярчук Надія Олександрівна - спеціаліст у справах сім'ї дітей та молоді у Мурафській ОТГ. Даному пацівникові дуже сподобалась проведена робота.Зі слів Надії Олександрівни такі семінари є дуже корисними та пізнавальними для працівників громад.