Наші ЮНІ ТАЛАНТИ - громадо!

Дата: 28.04.2018 16:35

Наші ЮНІ ТАЛАНТИ - громадо!

Україна має величезний творчий потенціал, що було доведено і визнано міжнародною спільнотою, і особливо пишається своїми юними талантами, оскільки діти є джерелом натхнення та надії молодої та сильної держави. Не виключенням є і діти-вокалісти з Мурафської об’єднаної територіальної громади, які своїми виступами підкоряли обласну сцену, зробили чудовий подарунок вінничанам та приїжджим гостям у стінах філармонії. З 25 березня по 29 квітня 2018 року у декілька відбіркових турів в Обласній Філармонії проходив ХХІ Міжнародний дитячо-юнацький естрадний конкурс «Музична парасолька - 2018», яке організувало управління культури та мистецтв Вінницької ОДА. Творчість молодих обдарувань  нашої громади високо оцінити  члени журі, адже Заграй Анастасія посіла ІІ місце, яку підготував Муляр В.І. – художній керівник Клекотинського СБК, а Кучер Вікторія зайняла ІІІ місце, яку підготувала Ковалишена Г.В. – директор Мурафського СБК, в молодшій віковій категорії. Учасники конкурсу на гала-концерті були нагороджені дипломами та кубками, діти отримали масу задоволення та зарядилися позитивними емоціями.