Проект "Агенти змін. Діти"

Дата: 10.09.2018 08:41

Учнів 8-10 класів з усієї України запрошують взяти участь у проекті «Агенти змін. Діти»! Ми шукаємо активних підлітків, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, району, села чи міста.

Ми шукаємо активних підлітків, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади школи, району, села чи міста та змінювати простір довкола.

Що?

Школа «Агенти Змін» – це всеукраїнський освітній проект для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад. Усі сесії проходять в інтерактивній та творчій атмосфері з досвідченими тренерами і запрошеними лекторами.

Як проходить навчання?

1.  5 шкіл по 25 учасників у кожній;

2.  4 міста: Київ, Львів, Вінниця та Полтава (у Києві школа буде проходити двічі);

3.  4 етапи, тривалість кожного етапу – 3 дні;

4.  для найбільш наполегливих – навчальна поїздка до Італії!

Що ще?

1.  Невимушена творча атмосфера

2.  Дружнє спілкування

3. Цікаві знайомства

4.  Друзі з усієї України та міцна спільнота

5. Унікальні екскурсії

6. Арт-терапія

7.  Ранкова руханка

8.  Нічне багаття

9. Навички 21 століття

Де?Школи будуть проводитися у чотирьох містах: Київ, Львів, Вінниця, Полтава. Навчання буде проходити на базах безпосередньо в місті або поблизу. Запрошуються учасники зі всіх регіонів України.

Коли?Навчання триває поетапно з листопада 2018 року до вересня 2019 року.

Хто може взяти участь у відборі до школи «Агенти змін»?Учні 8-10 класів (13-16 років).

Вартість?Проект відбувається за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF). Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами. Учасники оплачують вартість дороги до місця навчання як особистий внесок за участь в проекті.

Як?

Для участі у школі необхідно до 30 вересня 2019 року (дедлайн - 23:59):

1) Прочитати інавгураційну промову Франкліна Д.Рузвельта http://bit.ly/promova2018

2) Переглянути відео http://bit.ly/agenty-video2018

3) Написати есе в ретроспективному стилі на тему:«Мій вплив на хід історії – місто/ громада, про яку знає вся країна»(хроніки майбутнього)(400-500 слів)

4) Заповнити анкету за лінком http://bit.ly/AgentZmin

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться. Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.doc).

Зі всіх заявок будуть відібрані лише 125 учасників. Оголошення результатів конкурсу – на початку жовтня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до Ірини Колотило, проектний менеджер за електронною адресою junioragent.kyiv@gmail.com, а також за тел. 098 00 587 00 у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

Проект «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках», Благодійний фонд «Агенти змін»  за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF).