Якщо ти старшокласник або студент, у тебе є крута ідея, відео й камера – тоді «Let`s GO» подаватися на конкурс від Інституту «Республіка».

Дата: 10.09.2018 09:39

Мета – показати реальний стан впровадження політичних реформ у місті та змусити задуматися людей про зміни в середині кожної громади.

Приймаються роботи від:

-         учнів 10-11 класів

-         студентів

Опис: креативне відео має бути ДО 1,5 хвилини і відображати стан політичних реформ (виборчої, політичних фінансів, антикорупційної реформ) у місті.

КРИТЕРІЇ:

·                відповідність темі й опису конкурсу;

·                хронометраж відео до 1,5 хв.;

·                креативність, оригінальність;

·                унікальність роботи;

·                жанр будь-який (репортаж, інтерв’ю, комедія, детектив, адаптація світових фільмів, коміксів тощо);

·                робота без плагіату;

·                відео не містить дискримінаційних закликів/ ознак;

·                не рекламує продукт/ компанію/ організацію;

Дедлайн. Роботи приймаються до 11 листопада 2018 р. (включно)

Умови:

·        Кожен учасник має заповнити анкету про участь у конкурсі.

·        Узяти участь у місцевому/ регіональному марафоні з політичних реформ: «Роль громадян у політичних реформах» (+ 5 балів під час оцінювання робіт)

·        Додатися до групи «Активна Громада» - https://www.facebook.com/groups/AktivnaGromada/

·        Уподобати сторінку Інституту «Республіка» - https://www.facebook.com/instituterespublica/

·        Опублікувати відеороботу в цій події  - https://www.facebook.com/events/285595998936741/

·        Тегнути Інститут «Республіка» (@instituterespublica) – аби ми могли відстежувати всі відеороботи.

·        Автори мають публікувати в групі «Активна Громада» історії/ бекстейдж фільмування/ зйомку закулісся (+ 5 балів під час оцінювання робіт)

·        Запрошувати до перегляду опублікованого відео знайомих, друзів, родичів, собаку й кота ;) (+ 5 балів під час оцінювання робіт за більше 200 переглядів)

Анкету учасника заповнити тут: АНКЕТА

Дати марафонів з політичних реформ можна дізнатися в регіонального координатора ВІ «Активна Громада» у своєму місті, або на сайті Інституту «Республіка» в календарі подій.

Як буде ухвалюватися рішення?

Роботи будуть оцінені експертами міжнародних організацій та Інституту «Республіка». 10 кращих відео будуть запропоновані до публічного голосування з 1 до 7 грудня на офіційному каналі Інституту «Республіка» в ЮТУБ.

Авторів 10 кращих відео запросять у Київ на Національний форум з політичних реформ, де й будуть оголошуватися результати конкурсу.

За перше місце автор/ка отримає путівку в Карпати на зимові канікули на 5 днів або грошовий сертифікат (на вибір). А за друге й третє місця - грошові сертифікати / картки знижок.

!!! Роботи, що не відповідають критеріям розглядатися не будуть.

Оголошення переможців: 10-11 грудня (дата орієнтовна) на Національному форумі з політичних реформ.

За додатковою інформацією звертайтеся: 050-195-21-24 – Лідія Гармаш (з 10:00 до 18:00), а також можна ставити запитання на події в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/285595998936741/

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада»? — ?об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішеннімісцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Конкурс проходить у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти·        050-195-21-24

·        Лідія Гармаш