В Мурафській Об'єднаній територіальній громаді створено комунальну установу “Центр надання соціальних послуг”

Дата: 09.01.2019 15:38

Відповідно до рішення 11 сесії 8 скликання № 273 від 27.11.2018 р. було  створено комунальну установу “Центр надання соціальних послуг” Мурафської сільської ради  Шаргородського району Вінницької області.

04.12.2018 р. зареєстровано в установленому порядку Положення про комунальну установу “Центр надання соціальних послуг”  Мурафської сільської  ради  Шаргородського району Вінницької області.

За погодженням директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та за розпорядженням сільського голови на посаду директора КУ «Центр надання соціальних послуг» було прийнято -  Шклярчук Надію Олександрівну.

Для виконання завдань у ЦНСП утворено  два  відділення:

• відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді.

Відділенням  соціальної  допомоги  вдома ,надаються  послуги:

•          громадянам похилого віку, інвалідам, хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку;

•          громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям, стихійним лихом, катастрофою і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

Відділенням  соціальної  роботи  для  сім’ї,  дітей  та  молоді   надаються  послуги:

•          сім'ям, дітям та молоді, які знаходяться у складній життєвій ситуації;

•          особам з числа випускників інтернатних закладів;

•          дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, а також їх біологічним батькам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям та усиновлювачам;

•          особам з інвалідністю;

•          особам, які звільнилися з місць позбавлення волі;

•          особам, які зазнали жорстокості та насильства  в  сім’ї,

•          особам,  які  постраждали від торгівлі людьми, залучалися до найгірших форм дитячої праці;