Фінальні змагання Чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2004-2005 рр.н.

Дата: 21.02.2019 15:25

Фінальні змагання Чемпіонату області з футзалу відбулись 14 лютого 2019 року на базі спортивного комплексу Мурафської СЗШ І-ІІІ ступенів, в якому взяли участь   юнаки 2004-2005 рр.н., а саме:

«ДЮСШ – Мурафа»,  Могилів-Подільська, Жмеринська, Крижопільська, Муровано-Куриловецька та Чернівецька команди, в яких спортсмени змагалися за призові місця. Найкращі були нагороджені грамотами та кубками.

Відкриття фінальних змагань розпочалось вчасно, гравців команд привітали секретар Мурафської сільської ради – Курманська М.В.та голова асоціації аматорського футболу серед сільського населення -Марчук В.М., також не обминули своєю увагою учасники танцювального колективу «Megadence” Клекотинського будинку культури (керівник О.М. Гандзюк) та учні школи підготувавши урочисту частину змагань, аби підняти настрій і спортивний дух гравців.

Команди юнаків 2004-2005 р.н.  здобули:

Могилів-Подільська команда – І місце;

Чернівецька команда - ІІ місце;

Крижопільська команда -  ІІІ місце;

Команда "ДЮСШ- Мурафа" - IV місце;

Муровано - Куриловецька команда -V місце;

Жмеринська команда - VI місце.

Ми пишаємося тим, що змагання такого рівня проводяться в нашій громаді і наші учасники          беруть в них участь, адже всім відома фраза: «В здоровому тілі – здоровий дух!». А якщо наші діти будуть займатися спортом, то саме в нас зростатиме здорове молоде покоління.

Хочеться також  відзначити юнаків 2006-2007 рр.н., які брали участь у таких фінальних змаганнях, які відбулися 21 лютого 2019 року в м. Томашпіль, де команда «ДЮСШ – Мурафа» здобула - ІІІ місце серед 6 команд і була нагороджена грамотами та кубками.

Тримаємо кулачки і за юнаків 2008-2009 рр.н., які перемогли у зональних змаганнях даного чемпіонату, де здобули ІІ місце і увійшли в фінал, тому бажаємо їм нових здобутків і звершень у спорті!