Сьогодні свій День народження святкує директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Мурафської сільської ради Шклярчук Надія Олександрівна.

Дата: 15.03.2019 12:53

Шановна Надія Олександрівна!

Вітаємо Вас з днем народження! Удачі Вам та успіхів у здійсненні задумів, невичерпної енергії та натхнення в повсякденній праці. Нехай щасливою буде Ваша доля під Божим і людським благословенням, а кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

З повагою колектив Мурафської сільської ради!