Інформація щодо вступу в Національну академію державного управління при Президентові України

Дата: 04.04.2019 08:47

Кафедра суспільного розвитку і суспільно-владних відносин

прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за спеціальністю:

“Публічне управління та адміністрування”
 на денну, вечірню та заочну (заочно-дистанційну) форми навчання
 за державним замовленням та за договором (за кошти фізичних та юридичних осіб)

На навчання на конкурсній основі приймаються особи, які мають вищу освіту
 (документ про вищу освіту встановленого зразка)

Строк навчання слухачів за денною, вечірньою та заочною (заочно-дистанційною) формами 1 рік 4 місяці

за денною формою

1. Відповідно до п.3 Положення про прийом слухачів приймаються особи, які перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби, служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії, а також:

?         обіймають посади державної служби, що належать до 1-9 групи оплати праці,

?         віднесені до першої-сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування.

2. Відповідно до п.4 Положення про прийом слухачів  приймаються особи, які на момент подання документів до приймальної комісії :

?         перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік;

?         є випускниками вищих навчальних закладів, мають документ про вищу освіту встановленого зразка з відзнакою.

за вечірньою та заочною (заочно-дистанційною) формами

1. Відповідно до п.3 Положення про прийом слухачів  приймаються особи, які перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії, а також:

?         обіймають посади державної служби, що належать до 1-5 групи оплати праці,

?         віднесені до першої-четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування.

2. Відповідно до п.5 Положення про прийом слухачів  за вечірньою, заочною (заочно-дистанційною) формою приймаються державні службовці, посади яких належать до 1-4 групи оплати праці, голови місцевих держадміністрацій, їх перші заступники та заступники.

Терміни прийому документів від вступників

• Для вступників на основі здобутого освітнього ступеня магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста:

прийом документів з 1 квітня по 21 червня 2019 року;

вступні випробування з 1 по 12 липня 2019 року.