З 25 березня по 25 травня 2019 року оголошено екологічний двомісячник ,,Подільська весна''

Дата: 10.04.2019 09:38

Відділ агропромислового розвитку Шаргородської райдержадміністрації доводить до Вашого відома про те, що на території нашого району так і в цілому по Вінницькій  області оголошено про чергове проведення екологічного двомісячника «Подільська весна – 2019», який проходить з 25 березня по 25 травня 2019 року.

Як і в минулі роки, головним завданням екологічного двомісячника є проведення благоустрою та озеленення населених пунктів, садиб, виробничих територій, впорядкування зон масового відпочинку, заповідних територій, берегів річок і водойм та узбіччя доріг. Проводиться заліснення вирубок і галявин, ярів, балок, крутосхилів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, упорядкування паспортизованих сміттєзвалищ та проведення активної екологічної пропаганди й просвіти населення.