Участь в семінарі з питань нематеріальної культурної спадщини

Дата: 19.04.2019 15:23

В м. Вінниці 18 квітня 2019 року в обласному навчально-методичному центрі галузі культури, мистецтв та туризму відбувся семінар з питань нематеріальної культурної спадщини, в якому брала участь Рошак Н.П., спеціаліст по культурі та спорту відділу освіти та гуманітарної політики Мурафської сільської ради.

Даний семінар проводили: Троян Валентина Геннадіївна, заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Третьяков Павло Вікторович, радник Міністра культури з питань децентралізації України, регіональний представник Українського центру культурних досліджень в м.Вінниця, заслужений діяч мистецтв України, Сентемон Наталія Альфредівна, головний спеціаліст з питань розвитку креативних індустрій управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Цвігун Тетяна Омелянівна, директор обласного центру народної творчості, заслужений працівник культури України, Титаренко Володимир Васильович, методист з питань нематеріальної культурної спадщини Вінницького обласного центру народної творчості, заслужений діяч мистецтв України, Васюк Юлія Андріївна, викладач Вінницького коледжу культури і мистетцв ім. М.Д.Леонтовича, керівник фольклорного гурту «Мокоша», які дали змістовні та доступні  основи знань стосовно культурного ресурсу, як основи економічного розвитку територій, теорії і практики досліджень, фіксації та просування елементів нематеріальної культурної спадщини, ролі клубних закладів в реалізації процесу надання і просування відповідних списків елементів НКС, стану реалізації положень Конвенції ЮНЕСКО про нематеріальну культурну спадщину у Вінницькій області, процесу досліджень, фіксації та просування елементів НКС в галузях: усної традиції та форм вираження, виконавського мистецтва, звичаїв, обрядів спеціалісту по культурі та спорту відділу освіти та гуманітарної політики Мурафської сільської ради Рошак Н.П., відповідальну за збереження нематеріальної культурної спадщини громади.

Автор Надія Рошак.