Великодні гостинці для інвалідів, одиноких та людей літнього віку від голови ГО,,Життя та розвиток громад", депутата обласної ради Лариси Миколаївни Білозір

Дата: 25.04.2019 16:47

За доброю традицією, напередодні Пасхальних свят голова ГО,,Життя та розвиток громад", депутат обласної ради Лариса Миколаївна Білозір передала святкові гостинці одиноким малозабезпеченим громадянам нашої ОТГ, а це, перш за все, інваліди, одинокі люди літнього віку

Таким жестом Лариса Миколаївна привітала  їх з нагоди наступаючого свята Воскресіння Христового, побажавши: ,,Сердечно зичу Вам Пасхальної радості, миру, щастя та добробуту. Нехай Божа підтримка, благословіння, милосердя та благодать завжди будуть з Вами та дорогими Вашому серцю людьми!"

Враховуючи скрутне матеріальне становище малозабезпечених громадян, а це, перш за все, інваліди, одинокі люди літнього віку, Великодні подарунки стали дуже вчасними і доречними. Та найголовніше є те, що ці люди відчувають турботу і піклування, радість від спілкування, добре слово і щирі привітання, відчувають себе повноправними членами суспільства, що безперечно, додасть їм святкового настрою.

Ми щиро вдячні, за таку ініціативу, Ларисі Миколаївні Білозір та бажаємо успіхів у всіх  Ваших  добрих справах!