Семінар на тему: «Практика впровадження і розвитку системи послуг раннього втручання в Україні»

Дата: 20.05.2019 16:42

16 - 17 травня 2019 року Міністерством соціальної політики на базі Центру підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України за сприяння українсько-французького проекту TwinningПідтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність” проведено короткотерміновий семінар для посадових осіб, дотичних до впровадження раннього втручання в Україні на тему: «Практика впровадження і розвитку системи послуг раннього втручання в Україні».

На навчання була запрошена Шклярчук Надія Олександрівна - директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Мурафської сільської ради Шаргородського району Вінницької області (посадова особа, дотична до впровадження раннього втручання в ОТГ)

До проведення семінару у якості викладачів долучилися представники Мінсоцполітики, європейські експерти з питань раннього втручання, які співпрацюють з Міністерством в рамках реалізації проекту Twinning.

Учасниками семінару за участі експертів обговорювались такі проблемні питання як координація партнерів навколо послуги раннього втручання, підходи до сповіщення проблем розвитку дитини її батькам, розробки стандарту надання послуги раннього втручання, забезпечення якості послуги та її оцінки.