Участь в футбольному матчі обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд сезону 2019 року

Дата: 21.05.2019 08:47

18 травня 2019 року на футбольному полі Северинівської об’єднаної територіальної громади, за участі керівника Вінницької обласної ліги аматорського футболу В.М. Марчука та представників команд- учасниць Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд сезону 2019 року Рошак Н.П. та Бедрак А.М.,  відбувся І тур футбольних матчів.

Футбольний матч відбувся за участю  команди Мурафської об’єднаної територіальної громади «Мурафська єдність»  та Северинівської об’єднаної територіальної громади команди «Стріла».  Із впевненістю можна  сказати, що команди продемонстрували незабутню гру, яка тримала в напрузі вболівальників обох команд. У ІІ таймі гравці нашої команди змусили тремтіти суперників від створених моментів. Гра закінчилась нічиєю із рахунком 2:2.

Усі спортсмени  зарядилися позитивними емоціями та враженнями, отримали задоволення від спортивного дійства!

Особисто ми закликаємо всіх небайдужих  прийти  25 травня вболівати за нашу команду, за наших хлопців, які захищатимуть честь нашої громади.

Ми бажаємо нашій команді легких зустрічей, відсутності травм та, звичайно, перемог!

Ми віримо у ВАС!