Участь у фольклорно-етнічному фестивалі «З народної криниці»

Дата: 22.05.2019 16:06

Вишиванка –  наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родина реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Після здобуття Незалежності, Україна день Вишиванки святкує 16 травня,  тому цього року наша громада брала участь в районному фольклорно-етнічному фестивалі «З народної криниці». Честь громади в цьому заході захищали ансамбль дівчаток Клекотинської СЗШ І-ІІІ ступенів, солістка Дерев’янко Мар’яна та ансамбль дівчаток Довжанської СЗШ І-ІІІ ступенів. Також директор Довжанського СБК Ганна Пахольчак організувала виставку ікон вишитих із бісеру народної майстрині Моркот Валентини. Учасники були нагороджені грамотами та призами. Усі отримали масу задоволень та зарядилися позитивною енергетикою.