21 травня 2019 року Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проведено нараду-cемінар з державними реєстраторами області

Дата: 28.05.2019 09:57

21 травня 2019 року Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проведено нараду-cемінар з державними реєстраторами області, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в якому взяла участь начальник відділу організаційно правового забезпечення - Державний реєстратор Мурафської сільської ради Мурафської ОТГ Побережник Роксолана Валеріївна.

Семінар проведений за участю Круголя Ю.В., начальника ГТУЮ у Вінницькій області, Коваля В.В., заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації ГТУЮ, Миколюка Я.П.,  заступника начальника Управління державної реєстрації - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та  працівників відділу,  працівників сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів, представників  Вінницької філії  ДП НАІС  Білоуса Д.А., Стопчака Д.М., представника відділу використання водних об’єктів Вінницької ОДА Мудрака А.О.

До проведення семінару для обговорення проблемних питань про державну реєстрації договорів оренди, землекористування, передбачених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», питаннь взаємодії з ДЗК, передачі земель до ОТГ долучилися представник ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області Бойко А.М.

Обговорено порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою КМУ від 27.03.2019 № 367  «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», який діятиме 0 01.07.2019 р. по 31.12.2020 р.

Також були обговорені питання щодо використання водних об’єктів, про особливості реалізації права на державну службу під час проходження конкурсу на посади державних реєстраторів, питання взаємодії ГТУЮ та суб’єктів державної реєстрації та ін.