Участь чоловічого ансамблю народної пісні «Явір» Мурафського сільського будинку культури в традиційному обласному святі фольклору ім. Гната Танцюри «А у тому гаю всілякії квіти», присвячене 118-ій річниці від дня народження фольклориста

Дата: 19.06.2019 10:14

8 червня 2019 року в с. Зятківці Гайсинського району, за сприяння  управління культури і мистецтв  облдержадміністрації та обласного центру народної творчості,  відбулось традиційне  обласне свято фольклору ім. Гната Танцюри «А у тому гаю всілякії квіти», присвячене 118-ій річниці від дня народження фольклориста, з метою покращення виконавської майстерності фольклорних колективів громади та збереження фольклористики краю, в якому взяв участь колектив чоловічого народного ансамблю української пісні «Явір» Мурафського сільського будинку культури» ( керівник Заграй В.А.)

В рамках свята відбувся  театралізований концерт за участю фольклорних колективів з усієї області. Усі учасники свята були сценічно одягнені в традиційному вбранні і мали при собі обрядову атрибутику Зелених свят. Також неподалік концерту розташувалося містечко майстрів і виставкових світлиць територіальних громад Гайсинського району.

Усі колективи, які брали участь у цьому святі були нагороджені  дипломами, книгами та пам’ятними подарунками.