«Дай Бог, щоб Книга пам’яті не поповнилася більше жодним прізвищем»
Уже п’ятий рік Україна переживає непоправні втрати — людські. В різних куточках країни продовжують прощатися з військовими, які загинули в боях на сході країни. Кількість загиблих героїв — військових, бійців Нацгвардії та прикордонників — уже вимірюється тисячами, в яких різні долі, але які об’єднані в одну єдину фронтову долю бійців і волонтерів АТО, тому що найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна цілісність та недоторканість.
Тому, відповідно до указу президента України Володимира Зеленського, встановлено, що 29 серпня – День вшанування пам’яті захисників України, які загинули, захищаючи кордони від країни агресора.
На превеликий жаль і нашій громаді є кого оплакувати та пам’ятати, адже ми втратили своїх найкращих синів - юних, молодих, завзятих, незламних, які поклали власні життя за наш мир і спокій. Це – В’ячеслав Чернецький, Станіслав Ліневський та Генадій Хитрик. Тому цього дня, в актовій залі Мурафської СЗШ І-ІІІ ступенів, відбувся вечір-пам’яті наших загиблих воїнів-односельчан, які згасли як зорі, але назавжди залишились у наших серцях. Даний захід зібрав в одному місці рідних, бійців АТО та адміністрацію органів місцевого самоврядування. Ми щиро вітали тих, хто залишились живими і прийшли пом’янути своїх однополчан.
Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Щиро бажаємо нашим захисникам повертатися живими.
Вшановуймо загиблих та пам’ятаймо про живих.