Спортивні здобутки громади

Дата: 03.09.2019 12:07

«Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,  не  багатства,

що  їх маєш  у  скринях...  Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,  щоб  його

зберегти, потрібно багато займатись спортом»

Авіцена

Спортивні здобутки – це  найважливіші показники для будь-якої громади. Талановиті спортсмени стають її обличчям, захищаючи  її честь на районних, обласних, всеукраїнських спортивних іграх та змаганнях. Для своєї громади вони - справжні національні герої, їх вшановують, ними пишаються, вони стають взірцями для наслідування.

Наша громада – не виняток і у нас є талановиті спортсмени. Адже з 24 по 25 серпня на базі Дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос», за сприянням Вінницької  територіальної організації   Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», відбулись Обласні сільські спортивні  ігри Вінниччини 2019 серед команд об’єднаних територіальних громад, в яких взяла участь наша збірна команда Мурафської сільської ради, на чолі з представником команди Рошак Н. П., спеціалістом по культурі та спорту відділу освіти та гуманітарної політики.

У цих змаганнях брали участь збірні команди з дванадцяти сільських та селищних ОТГ Вінниччини, а це більше, ніж 140 учасників. Протягом двох днів команди змагалися у шести видах спорту: футзалі, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках та шахах.

Збірна команда нашої громади вибороли призові місця майже у всіх видах спорту, які представили організатори  на сільських спортивних  іграх Вінниччини:

ІІІ місце з волейболу посіли гравці сільської волейбольної команди у складі Соєцького В.М., Банаська А.В., Гарбара В.С., Бригиди О.Й., Ковальського О.С. та Боднара Р.В.

І командне місце з настільного тенісу здобули Паянок М.Л. (ІІ місце) та  Козліцька М.В.(І місце)

У гирьовому спорті з категорією понад 80 кг ІІІ місце  виборов Варгатюк А.

VІІІ - ІХ місця з шашок і шахів зайняли Оріховський І.В. та Лобода А.Г.

На закритті Обласних спортивних ігор 2019 року підбили підсумки та оголосили переможців, у яких збірна команда  з нашої громади здобула VІІ призове командне місце.

Ми надзвичайно вдячні ВТО ВФСТ «Колос», яка проводить такі змагання і підтримує розвиток спорту в області, адже усі спортсмени зарядилися позитивними емоціями та враженнями, підняли свій спортивний дух і отримали задоволення від спортивного дійства!