ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Дата: 01.11.2019 13:44

Шановні громадяни, які мають активну громадянську позицію, хочуть брати участь в розвитку громади  та мають цікаві ідеї, до 30 листопада  2019 року можуть подати свої проекти для участі в бюджетному процесі.

Ідеї, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані за кошти сілького бюджету в 2020 році.

Тематика проектів повинна бути спрямована на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів у всіх сферах життєдіяльності громади. Вимоги до проектів зазначені в Положенні

Проекти розподіляються на такі категорії: малий проект (бюджет від 20 тис.грн. до 50 тис.грн.),великий проект (бюджет від 50тис. грн. до 100 тис.грн).

В 2020 році на реалізацію проектів в сільському бюджеті буде передбачено 150 тис. грн.

Автором проекту може бути громадянин України, який досяг 16-річного віку. Кожен автор може подати один малий проект один великий проект.

Проекти можна подати з 01 листопада по 30 листопада через платформу  електронної демократії "EDEM" або у паперовому вигляді проекти прийматимуться в адміністративному приміщенні Мурафської сільської ради у відділі фінансового планування вулиця Коцюбинського 23, 23530 с.Мурафа.

Проголосувати зможуть мешканці громади від 18 років. Крім того, проголосувати можна буде за 2 проекти :великий та малий.

Консультацію можна отримати у відділі фінансового планування Мурафської сільської ради, с.Мурафа, вул. Коцюбинського, буд.23 або за ел.пошту murafa2016@ukr.net/

Більш детальнішу інформацію знайдете тут http://murafska.gromada.org.ua/news/1572604942/

Рішення про громадський бюджет

Форма проекту