Тренінгове навчання на тему: « Фасилітовані діалогові сесії щодо соціальної згуртованості та питань пов’язаних з конфліктом»

Дата: 25.11.2019 15:57

22 листопада 2019 року в рамках співпраці Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації та Радниці з питань внутрішньо – переміщених осіб у Вінницькій області та в межах реалізації проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфліктів відбувся тренінг на тему: « Фасилітовані діалогові сесії щодо соціальної згуртованості та питань пов’язаних з конфліктом», в якому взяли працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Мурафської сільської ради. Навчання проводилося професійними фасилітаторками діалогів.

Сприяння діалогу між представниками громад, соціальних служб сприяло налагодженню ефективної міжгалузевої співпраці, ефективному обміну інформацією.