Увага! Ускладнення погодних умов

Дата: 02.12.2019 15:17

За інформацією  Українського  центру з гідрометеорології 2 грудня 2019 року у Вінницькій області та протягом доби 3 грудня 2019 року очікується сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3 – 8 см., на дорогах ожеледиця. Погодні умови можуть зумовити порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць (1 рівень небезпеки, жовтий). У зв’язку з цим необхідно: власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок; вибирати швидкісний режим, який забезпечує своєчасне гальмування; не залишати автомобільний транспорт на узбіччі чи проїжджій частині, що перешкодить роботі снігоприбиральної техніки; надавати допомогу пристарілим і хворим людям, які вимушено знаходяться на вулиці; обережно поводитись у зоні пролягання електромереж. У разі виявлення обриву електродротів негайно повідомити районні-міські електромережі та сусідів; забезпечити охорону обірваного проводу до прибуття ремонтної бригади.