Відзначення в громаді Дня Святої Варвари!

Дата: 20.12.2019 08:25

Щорічно 17 грудня православні християни відзначають День святої великомучениці Варвари, яка після хрещення Русі стала однією з найбільш шанованих святих.

Для жителів нашої громади – це особливе свято, оскільки в цей звершується Відпуст у Покровському храмі с. Мурафа. Тому напередодні відбулась святкова літургія, яку спільно з отцем Олександром звершували 6 священників. На свято  також завітали віряни з сусідніх сіл, які у молитвах возвеличували святу, яка вважається покровителькою усього жіноцтва, адже вважають, що вона допомагає вийти заміж.

Усі присутні змогли приклонитись до ікони з часточкою  її мощів і попросити святу про жіноче щастя, про вдале і швидке заміжжя, про вагітність, про захист від раптової смерті без покаяння, про зцілення від хвороб, про здоров'я дитини та про пом’якшення батьківського гніву.

По завершенню літургії усіх вірян запросили до святкової трапези, яку підготував предстоятель та прихожани Покровського храму с. Мурафа.

Бажаємо, щоб свята великомучениця Варвара оберігала усіх і просила  у Бога про прощення наших гріхів, щоб був добробут і колосились золотом  ниви в кожній родині.