Виконком Мурафської ОТГ висловлює найщирішу вдячність за привітання, з нагоди відзначення Дня святого Миколая

Дата: 20.12.2019 08:40

З року в рік 19 грудня, відзначається День святого Миколая Чудотворця.  Цей день зігрітий благословенням, добром і радістю. Діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. У храмах нашої громади та України звершуються святкові літургії.

Саме сьогодні виконуються всі найзаповітніші мрії, навіть дорослі починають вірити в чудеса та в дива, які відбуваються скрізь і постійно.  І працівники Мурафської сільської ради переконалися у цьому. Адже ранок розпочався приємним неочікуваним візитом, тому що в гості до нас завітав Святий Миколай та учні Мурафської СЗШ І-ІІІ ступенів, які вітали наш колектив з прийдешніми святами.

Виконком ОТГ Мурафської сільської ради  висловлює найщирішу вдячність за привітання, адже це додає нам наснаги у роботі та стимулює нас до нових звершень.

Вітаємо усіх зі світлим святом святого Миколая, бажаємо Вам і Вашим родинам знайти в його особі надійного заступника і помічника, нехай він оберігає Вас від бід та напастей, нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя буде яскравим! Зі святом Вас!