2 жовтня в усіх класах нашої школи проходив "ІІ Всеукраїнський урок доброти", де учням розповідали про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, піклування про них, а також про поведінку з бездомними тваринами.

Дата: 20.12.2019 14:51

За проведені у всіх класах 2 жовтня "Уроки добра" школа отримала сертифікат учасника встановлення рекорду України "Найбільша кількість уроків добра".

Національний Реєстр Рекордів України зареєстрував 15012 уроків у 1617 навчальних закладах, а це на 8470 уроків більше, ніж в минулому році. Завдяки небайдужим навчальним закладам по усій Україні, рекорд встановлено! Вітаємо усіх!