Колектив Мурафської сільської ради приймав вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!

Дата: 13.01.2020 16:26

Сьогодні зі щирими привітаннями, новорічними віншуваннями, дзвінкою піснею в Мурафську сільську раду завітав народний чоловічий ансамбль української пісні ,,Явір",  на чолі з керівником ансамблю Віталієм Заграєм, директором Галиною Ковалишеною та художнім керівником Любов Каменяр Мурафського СБК.  Співочі земляки привітали сільського голову та колектив Мурафської сільської ради. Побажали у році прийдешньому тільки гарних подій та яскравих моментів, реалізації усіх планів і задумів, фінансової спроможності, розвитку й процвітання Мурафській  об’єднаній територіальній громаді! Сільський голова та усі присутні  подякували гостям за чудовий музичний подарунок. Сергій Васильович  побажав культпрацівникам міцного здоров’я, добра, достатку, миру, невичерпної енергії, натхнення та нових творчих здобутків.