Участь у Чемпіонаті Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н.

Дата: 03.02.2020 14:56

У неділю, 02 лютого 2020 року, в спортивній залі Мурафської СЗШ І – ІІІ ступенів відбувся  І тур групових футзальних матчів Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» футзалу  серед юнаків 2005-2006 р.н.

Зокрема, змагалися команди із Северинівки, Мурованих-Куриловець, Вапнярки та команда Мурафської СЗШ І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради.

Учасників змагань привітав заступник голови ВТО ВФСТ "Колос" - Микола Радіонов та сільський голова Мурафської сільської ради – Сергій Партека. В рамках візиту до ОТГ Мурафської сільської ради було підписано угоду про співпрацю між ВТО ВФСТ "Колос" та нашою громадою, напрацьовано план спільних заходів, обговорено питання розвитку фізичної культури та спорту, оздоровлення населення в громаді та участі в спільній проектній та грантовій роботі.

Під час матчів учасники команд продемонстрували гарні результати й професійну майстерність.

Переможцями І туру Обласного Чепміонату стала  команда Северинівки, команда Вапнярки здобула друге місце, третє місце – Мурованих-Куриловець, четверте – за Мурафою.

Ми пишаємося тим, що змагання такого рівня проводяться в нашій громаді і наші діти беруть в них участь, адже всім відома фраза: «В здоровому тілі – здоровий дух!». А якщо наша молодь буде займатися спортом, то саме у нас зростатиме здорове молоде покоління. Від щирого серця бажаємо усім учасникам Чемпіонату нових здобутків і звершень у спорті!