Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад оголосила 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад

Дата: 10.02.2020 12:14

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40  «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурсної ради (протокол № 1 від 06 лютого 2020 р.) з 10 лютого 2020 року оголошено СІМНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.
УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

• І категорія – сільські ради, які не входять до складу об’єднаних територіальних громад;
  • ІІ категорія – селищні, міські ради міст районного значення, які не входять до складу об’єднаних територіальних громад;
  • ІІІ категорія – міські ради міст обласного значення, органи місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, районні ради;
  • ІV категорія – спільні проєкти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність (проєкти міжмуніципального співробітництва).

ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ВЕЛИЧИНА ВЛАСНОГО ВНЕСКУ:

І категорія – обсяг співфінансування – до 100 тис. грн, власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проєкту;

ІІ категорія – обсяг співфінансування – до 150 тис. грн, власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проєкту;

ІІІ категорія – обсяг співфінансування – до 250 тис. грн, власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту;

ІV категорія – обсяг співфінансування – до 400 тис. грн, власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

1. Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями.

2. Збереження історико-культурної та духовної спадщини.

3. розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів.

4. Впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, зокрема, проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формування енергопаспорту будівлі за умови отримання позитивного висновку Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації (для отримання висновку проєкти надсилати на електронну скриньку: ivan.mahdych@vin.gov.ua)***

5. Модернізація мереж вуличного освітлення.

6. Розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування Центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки).

Конкурсний відбір проєктів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проєктів-переможців приймає Конкурсна рада.

На конкурс можуть подати:

– не більше 6-ти проєктів від кожної з рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад

– не більше 2-х проєктів від кожної з сільських, селищних, міст районного значення рад, районних рад.

Підготовлені заяви подаються до Дирекції Конкурсу (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА):

– в електронному вигляді до 10 березня 2020 року відповідно до реєстраційної карти проєкту за посиланням, розміщеним на вебсайті Дирекції конкурсу.

– в друкованому вигляді до 16:00 години 20 березня 2020 року за адресою: 21000, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, каб. 825. Заяви, відправлені поштою, реєструватимуться в разі наявності поштового штемпеля включно до 20 березня 2020 року.

Заяви, які надійшли до Дирекції Конкурсу після встановленого терміну, не розглядаються, крім заяв, які надійшли пізніше поштою із поштовою відміткою до 20 березня 2020 року.

!!! не зареєстровані в онлайн-режимі заяви залишатимуться без розгляду і не будуть допущені до Конкурсу!

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проєктів також можна ознайомитись на вебсайтах:

• обласної Ради www.vinrada.gov.ua
  • облдержадміністрації www.vin.gov.ua
  • Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua
  • Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua

Контактні особи від Дирекції Конкурсу:

–   заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, секретар Конкурсної ради  – Ратушняк Інесса Анатоліївна

– головний спеціаліст відділу аналізу й прогнозування регіонального розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА – Макаренко Катерина Юріївна

тел.: (0432) 66-14-26, Е-mail: ums@vin.gov.uaueco@vininvest.gov.ua

Контактна особа за напрямом «Впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ»:

*** Начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА – Магдич Іван Юрійович, тел. (0432) 51-34-42.

Джерело: https://vinrada.gov.ua/10-ljutogo-startue-17-oblasnij-konkurs.htm