На базі Мурафської СЗШ І-ІІІ ступенів 13 лютого відбувся семінар «Формувальне оцінювання як інструмент підвищення якості навчання в новій Українській школі» для вчителів початкових класів.

Дата: 14.02.2020 09:19

У заході брали участь: вчителі початкових класів Довжанської СЗШ І-ІІІ ступенів, Мурафської  СЗШ І-ІІІІ ступенів та Клекотинської СЗШ І-ІІІ ступенів.

Презентацію та виступ підготувала методист міжшкільної комісії вчителів початкових класів, Лобода Алла Григорівна.

Атмосфера на семінарі панувала доброзичлива. Вчителі мали змогу поділитись один з одним своїми досягненнями і напрацюваннями, що надало вчителям нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності.