13 лютого відбувся V Регіональний Форум «Кроки до розвитку громад»

Дата: 14.02.2020 15:08
Кількість переглядів: 1969

Даний Форум вже вп’яте відбувається  в рамках здійснення  підготовки до ХVІІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Учасників Форуму  привітали:  перший заступник голови Шаргородської райдержадміністрації Юрій Щур,  голова Шаргородської районної ради Михайло Попов та Шаргородський міський голова Ігор Винокур.

В роботі Форуму прийняла участь Лариса Білозір – депутат Верховної Ради України. Лариса Миколаївна в своєму виступі окреслила подальші спільні кроки по вирішенню проблем територіальних громад  в умовах співпраці між органами державної влади всіх рівнів.

Перед учасниками заходу виступив  Юрій Войціцький – радник з питань місцевого і регіонального розвитку Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування, який висвітлив питання «Розвиток проектної ідеї – від визначення проблем до моніторингу результатів».

Про основні аспекти співпраці громадської організації з органами місцевого самоврядування Шаргородського району говорила Валентина Сутика – голова громадської організації «Життя та розвиток громад».

Питання щодо створення та фінансування в населених пунктах району місцевих пожежних команд висвітлив  провідний фахівець Шаргородського районного сектора Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Олег Вернюк.

Учасники Форуму  мали можливість задати актуальні питання та отримати кваліфіковану вичерпну відповідь від організаторів.