Міжнародний День рідної мови!

Дата: 21.02.2020 15:28

Мова - одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники.  Мова є душею нації  її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Клекотинської  СЗШ  І-ІІІ ст.. Знавці рідної мови знайомили усіх присутніх з віршами, поезіями та українським танцем. У даному святі брали участь не тільки учні, але і учителі.

До святкування Міжнародного дня рідної мови долучились: начальник відділу освіти та гуманітарної політики Швець Т.А. та Байдацька А.В. спеціаліст даного відділу.

Фото без описувідділу освіти та гуманітарної політики