Методичний день

Дата: 25.02.2020 14:54

З метою підвищення професійної компетентності працівників Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Мурафської ОТГ у сфері допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства, було проведено методичний день, де було детально опрацьовано алгоритм дій працівників під час роботи з випадками домашнього насилля. А також було сформовано список контактів усіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства в Мурафській ОТГ.