Участь у Чемпіонаті Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н.

Дата: 06.03.2020 16:36

У середу, 4 березня 2020 року, на спортивній базі Шаргородської ДЮСШ пройшов перший тур обласного Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос" з футзалу серед команд юнаків 2007-2008 р.н.
Зокрема, змагалися команди із Жмеринського, Шаргородського районів та команда Клекотинської СЗШ І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради.
Відкриття Чемпіонату розпочалось вчасно із виконання Державного Гімну та підняття державного прапора України. Усіх присутніх привітав В.М.Марчук, голова асоціації аматорського футболу серед сільського населення.
Змагання закінчились такими результатами:
- Жмеринський район (рахунок 0:1);
- Шаргородський район (рахунок 5:0);
- Мурафська ОТГ (рахунок 3:2).
У І турі ФК "Гнівань" зайняла перше місце в цій групі і пройшла до наступного туру змагань.
Ми пишаємося тим, що діти з нашої громади беруть участь у змаганнях такого рівня. Адже якщо наші діти будуть займатися спортом, то саме в нас зростатиме здорове молоде покоління.