У с.Мурафа проводяться ремонтні роботи аварійної мостової споруди.

Дата: 23.04.2020 15:12

На даний час виконуються роботи з ремонту мостової споруди та опор моста через річку Мурафа, на ділянці 65+564 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-05 «Вороновиця-Тиврів-Шаргород». Вищезгадана споруда тривалий час знаходилась в аварійному стані.
На даний час ведуться роботи по водовідведенні, для того щоб могла працювати важка техніка. Частину металевих конструкцій для нового мосту вже завезли на будівельний об’экт і незабаром почнуть монтувати.
Ремонтні роботи виконує підрядна організація ПП «БВВ-БУД».
Роботи триватимуть ДО 31.07.2020року, відповідно до договору.
За інформацією замовника робіт — «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінниця область», буде облаштовано залізобетонне посилення конструкцій берегових та проміжних опор, пролітної будови та відкосних крил. Проїзна частина буде облаштована бар’єрним, перильним огородженням, водовідведенням. Також планується влаштувати новий тротуар, а по закінченню робіт нанесе розмітку згідно ДСТУ, що значно покращить безпеку дорожнього руху.
Загальна вартість ремонту 3 785 тис.грн..