Дякуємо за підтримку!

Дата: 08.05.2020 10:03

Виконавчий комітет Мурафської ОТГ разом із головним лікарем КНП«ЦПМСД» Бондар Галиною Антонівною, висловлює щирі слова подяки народному депутату України Ларисі Миколаївні Білозір та благодійному фонду "МХП-Громаді" за надану допомогу медичному закладу нашої громади у протидії пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.
Адже саме вона одна із перших на Вінниччині хто відгукнувся на допомогу медикам та відкрила на окрузі оперативний штаб який розпочав процес забезпечення першочергових потреб медичних закладів. Дуже приємно що в такий нелегкий час для нашої країни є люди яким не байдуже.
Нашому медичному закладу було передано:
- Дезінфікатори для рук;
- медичні халати ;
- комплекти багаторазового епідеміологічного одягу (комбінезони, бахіли, окуляри);
- маски та респіратори.
Ларисо Миколаївно дякуємо за ваші добрі справи, хай вони Вам вернуться сторицею, душа багатіє добрими справами, а зовнішність розквітає і сяє, як і ваші вчинки. Нехай на вашому шляху зустрічаються люди, гідні вашої людяності.