Чергову допомогу від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» отримала Мурафська ОТГ. Подібну благодійну допомогу у ваигляді набору засобів індивідуального захисту Фонд надавав раніше

Дата: 26.06.2020 12:04

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» працює в рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19 для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
Голова Мурафська ОТГ Сергій Партека та заступник Анатолій Банасько, висловлюють щиру подяку за надану підтримку Міжнародному благодійному фонду «Карітас України» та безпосередньо керівнику ULEAD Вінницький регіональний офіс Віталію Швецю. Допомога в боротьбі з пандемією наразі лишається актуальною та потрібною.