Налагодження досконалого механізму взаємодії дільничних офіцерів поліції з органами місцевого самоврядування

Дата: 30.06.2020 15:37

З метою налагодження досконалого механізму взаємодії дільничних офіцерів поліції з органами місцевого самоврядування щодо попередження та розкриття кримінальних правопорушень, підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки на території обслуговування, належних партнерських стосунків між поліцією і населенням щодо профілактики правопорушень 25.06.2020 року старшим Дільничним офіцером поліції Шаргородського Відділення поліції капітаном поліції Олійником М.М. було проведено зустріч із головою Мурафської ОТГ Партекою С.В.

На зустрічі було обговорено актуальні проблеми громади та шляхи їх вирішення, налагоджено систему взаємодії з громадою та прозвітовано про стан дотримання  правопорядку на території Мурафської ОТГ, про вжиті заходи із запобігання вчиненню правопорушень на території ОТГ. Також проведено роз’яснювальну роботу як не стати жертвою злочину чи нещасного випадку.