Придбано велосипеди соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома «Центру надання соціальних послуг» Мурафської ОТГ

Дата: 30.06.2020 15:52

26 червня соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома «Центру надання соціальних послуг» Мурафської  ОТГ було  вручено нові велосипеди, які було придбано за рахунок коштів із місцевого бюджету Мурафської ОТГ.

Передача відбулося в присутності директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Мурафської ОТГ Шклярчук Надії Олександрівни

На сьогодні у відділенні соціальної допомоги вдома обслуговуються  соціальними робітниками 32 одиноких людини похилого віку, більшість з яких проживає у віддалених куточках ОТГ.

А тому такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дозволить суттєво полегшити роботу, адже соціальні робітники доставляють одиноким  підопічним продукти харчування, ліки , оплачують комунальні послуги та ін..