Участь в навчально-методичному тренінгу проєкту «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки»

Дата: 29.08.2020 09:32

Цьогоріч наш спеціаліст по культурі та спорту відділу освіти та гуманітарної політики взяла участь у конкурсному відборі учасників проєкту «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки», який з успішністю пройшла.

Тому 26-27 серпня 2020 року Надію Рошак запросили взяти участь у дводенному навчально-методичному тренінгу проекту «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки», що реалізовуватиметься протягом 2019-2020 років за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду в рамках програми Вишеградських грантів, який проходив на базі готельно-ресторанного комплексу «Батерфляй».

В даному заході брали участь керівництво Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос", управління фізичної культури і спорту ОДА, експерти з Чехії, Словаччини, Угорщини та Польші, науковці і практики в галузі фізичної культури, а також відповідальні за галузь фізичної культури в громадах області.

Усі учасники проекту спільно з Вінницьким спортивним товариством "Колос" протягом 2 днів працювали над розробкою Методології організації оздоровлення та фізкультурно-оздоровчої роботи в громадах, враховуючи досвід експертів з країн Вишеградської четвірки та з України