Вітаємо із Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 28.09.2020 14:15

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів нашої об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля!

Професія вихователя особлива, адже вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання дітей – непросте завдання, але це той важливий «фундамент», який закладається в перші роки життя та служить опорою у майбутньому.

Сердечно дякуємо усім працівникам закладів дошкільної освіти за повсякденну турботу про найменших мешканців нашої  громади!

За те, що даруєте дітям тепло, чуйність і довіру, наповнюєте їх свята і будні радістю, ведете у розмаїтий світ пізнання довкілля і основ життя, створюєте найкраще середовище у дитячих садочках, де наші малюки почуваються щасливими.

Нехай ніколи не згасає світло ваших душ, тепло ваших сердець, жага та любов до улюбленої справи. Хай кожен ваш день повниться радістю і позитивом, а лагідні посмішки діточок будуть вдячністю за вашу невтомну працю!

Міцного вам здоров’я, щастя та невичерпної енергії! Миру, злагоди та благополуччя вашим родинам!

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена добром та любов’ю!

Нових творчих здобутків на освітянській ниві!

З повагою Виконавчий комітет Мурафської сільської ради!