Захід" Людина починається з добра..." присвячений 102 річниці від дня народження В.О. Сухомлинського (за творами В.О. Сухомлинського)

Дата: 30.09.2020 16:46

Напередодні в Довжанській сільській бібліотеці відбувся захід" Людина починається з добра..." присвячений 102 річниці від дня народження В.О. Сухомлинського (за творами В.О. Сухомлинського), який підготувала Олійник Яна Валеріївна спільно з Байдацькою Галиною Йосипівною, учителем початкових класів Довжанської СЗШ І-ІІІ ступенів. Даний захід організовано для учнів 4 класу, на якому ознайомили дітей із біографією В. Сухомлинського та його твором " Добре слово" , намагались сформувати у дітей уявлення, що тільки добра, чуйна людина прийде на допомогу іншим, піклуватися про стареньких, добре ставиться до рідних і друзів; закликали учнів оцінювати вчинки головних героїв, наслідувати їх позитивні риси та вірити в силу любові, дружби, добра і справедливості. Наприкінці заходу діти мали змогу взяти книги, які їх зацікавили, аби прочитати їх вдома. Переконані, що такі заходи заохочують дітей до читання творів, які позитивно впливають на розвиток гармонійно розвиненої особистості!