РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ МУРАФСЬКОЇ ОТГ

Дата: 19.10.2020 16:35

16 жовтня , сплив час відведений для голосування за проекти участі (громадський бюджет) Мурафської ОТГ.

Цьогоріч, на “суд громадськості” було подано 10 проектів, 6 з яких віднеслись до категорії великих проектів та 4 – малі проекти.

Отже, за результатом підрахунку голосів визначено 3 проекти переможці, реалізація яких відбудеться в 2021році, у межах фонду з місцевого бюджету, а саме:

- 06 «с.Довжок...Облаштування зони відпочинку для дітей та молоді в с. Довжок, шляхом закупівлі дитячого та спортивного обладнання»;

- 10 «Затишний сон для вихованці Клекотинського ЗДО»;

- 02 «Сучасний соціокультурний центр» .

За результатами голосування в категорії великих проектів місця розприділились наступним чином:

І місце - 06 «с.Довжок...Облаштування зони відпочинку для дітей та молоді в с. Довжок, шляхом закупівлі дитячого та спортивного обладнання» - 72 голоса. Бюджет проекту 119 967 грн.. Відповідно стає переможцем та буде реалізований у 2021 році.

ІІ місце – 08 «с.Мурафа - Парк сімейного відпочинку на березі річки» - 68 голосів;

ІІІ місце – 01 «с.Клекотина Облаштування дитячого ігрового майданчика "Граємо разом!" в с. Клекотина» - 65 голосів;

IV місце - 03 «Скейт-парк» с.Клекотина - 25 голосів;

V місце – 05 «Сільський будинок культури - центр дозвілля на селі» - 22 голоса;

Не підтримую жодного - 1 голос.

В категорії малих проектів є 2 проекти – переможці, а саме:

І місце – 10 «Затишний сон для вихованці Клекотинського ЗДО» - 104 голоса. Бюджет проекту 50 000 грн. (Переможець конкурсу);

ІІ місце – 02 «Сучасний соціокультурний центр» с.Мурафа - 62 голоса. Бюджет проекту 49 200 грн.(Переможець конкурсу);

ІІІ місце - 07 «Проект спортивно-музичної зали в ЗДО» - 51 голос;

ІV місце – 04 «Фонтан» - 23 голоса;

Не підтримую жодного – 22 голоса.

У голосуванні взяло участь 262 жителя нашої громади, дякуємо громадянам за активну участь у розвитку нашої громади!