Відбулася перша сесія Мурафської сільської ради VIII скликання.

Дата: 19.11.2020 16:23

18 листопада 2020 року відбулася перша сесія новообраного складу Мурафської сільської ради VIII скликання. Відповідно до норм чинного законодавства, відкрила перше пленарне засідання сесії голова  Мурафської сільської територіальної виборчої комісії Жмеринського району Вінницької області Ольга Білоконюк.

Ольга Білоконюк  оголосила про визнання повноважень новообраних депутатів Мурафської сільської ради VIII скликання, яким територіальною виборчою комісією було вручено посвідчення депутатів сільської  ради.

Після оголошення депутатів Мурафської сільської ради VIII скликання та визнання їх повноважень, голова територіальної виборчої комісії  оголосила Постанову Мурафської сільської територіальної виборчої комісії, відповідно до якої на посаду сільського  голови Мурафської громади визнано обраним Літвіненка Олега Миколайовича.

Мурафський сільський  голова Олег Літвіненко в ході першої сесії сільської ради урочисто прийняв присягу посадової особи органу місцевого самоврядування, після чого йому було вручено посвідчення сільського  голови.

В свою чергу, Олег Миколайович подякував мешканцям громади за надану довіру в ході виборчого процесу та привітав депутатів сільської  ради VIII скликання з визнанням їх повноважень, а також закликав депутатський корпус до плідної та конструктивної подальшої співпраці на благо Мурафської громади.

РІШЕННЯ  ПЕРШОЇ  СЕСІЯ  8 СКЛИКАННЯ. №1

РІШЕННЯ  ПЕРШОЇ  СЕСІЯ  8 СКЛИКАННЯ. №2