Шаргородське відділення поліції повідомляє!

Дата: 26.11.2020 15:03

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року на території області та держави в цілому проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних питань для українського суспільства – подолання домашнього насильства, підвищення рівня обізнаності населення із зазначеного питання, активізації партнерського руху органів державної влади, закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства, формування свідомості всіх верств населення стосовно нетерпимого ставлення до насильства.

Перший та найважчий крок для постраждалих – звернутися по допомогу. Але це найдієвіший спосіб вирішити проблему.

В Україні функціонує урядова гаряча лінія, яка надає психологічні консультації та підтримку постраждалим. Її номер – 1547.

Чат-бот МВС https://t.me/police_helpbot

Якщо ж ви портребуєте оперативного реагування на випадок насильства – телефонуйте 102.

Поліцейські щодня працюють на попередження та реагують на факти домашнього насилля.

Лише один виклик може змінити життя й дати чітко зрозуміти як діяти далі.

Памятай: якщо ти жертва – не мовчи, якщо свідок – розкажи. Кожен кривдник має нести відповідальність.

Розірвемо коло насильства разом!

Начальник Шаргородського ВП

Жмеринського ВП

ГУНП у Вінницькій області

Майор поліції                                        о/п                                                           Сергій ТОКАН