Мурафська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 30.12.2020 14:34

Мурафська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад комунальних установ та закладів, а саме:

1 .Директор  Комунального закладу « Центр культури дозвілля і туризму Мурафської сільської ради» з філіями.

2 . Директор Комунального закладу  « Мурафська публічна бібліотека» з філіями.

3.  Директор Комунальної установи « Музей історії та етнографії сіл Мурафської сільської ради.

Перелік документів: 1. Мотиваційний лист. 2. Програма розвитку перспективний план (програма розвитку на 2 або 5 років з презентацією). 3. Автобіографія  або резюме. 4. Копія документа який посвідчує особу. 5.Копія документа про вищу освіту.

Вимоги до кандидата: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра,спеціаліста; стаж роботи за фахом не менше 2- х років; володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Не може бути призначена на посаду керівника особа яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята установленому законом порядку, або на яку протягом останього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного праврпорушення.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення (з 30.12.2020року по 28.01.2021року) до Мурафської сільської ради . Дод. інф. за тел. 29-2-75.