Комп’ютерна техніка

Дата: 11.02.2021 12:16

В межах реалізації Мінсоцполітики спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку  проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», наказом Мінсоцполітики від 14 квітня 2019 року №551 «Про надання ОТГ технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей» Мурафська територіальна громада 06.02.2021р. отримала два комп’ютера, два ноутбука та чотири принтера з ксероксами, пакет офісних програм, мережевий маршрутизатор для організації роботи працівників відділу праці, соціального захисту населення та охорони здоровя  та КУЦНСП Мурафської сільської ради.

Надана технічна підтримка дасть змогу підвищити професійний рівень працівників , забезпечить координацію діяльності щодо адміністрування надання соціальних послуг із підтримки населення, та проведення ефективного моніторингу та оцінювання виконання функцій у сфері соціальної роботи на рівні територіальної громади.

Тож висловлюємо щиру подяку Міністерству соціальної політики України, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, заступнику директора Департаменту – Наталі Квят за отримання комп’ютерної техніки для виконання функцій у сфері соціального захисту населення.