КОНКУРС ДЛЯ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – «КОМФОРТНА ГРОМАДА»

Дата: 11.02.2021 16:32

20 січня 2021 року Вінницькою обласною Радою оголошено конкурс «Комфортні громади».

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради  «Про конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» від 20 січня 2021 року № 18 та рішення Експертної ради (протокол № 1 від 20 січня 2021 р.) з 20 січня 2021 року оголошено конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» (далі - Конкурс).

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

І категорія – сільські, селищні, міські та районні ради Вінницької області;

ІІ категорія – спільні проєкти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність (проєкти міжмуніципального співробітництва).

ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ВЕЛИЧИНА ВЛАСНОГО ВНЕСКУ:

І категорія – обсяг співфінансування з обласного бюджету – до 350 тис.грн., власний внесок – не менше   50 % від загального бюджету проєкту (з населенням до 10 тис. осіб власний внесок – не менше 30 % від загального бюджету проєкту);

ІІ категорія – обсяг співфінансування з обласного бюджету – до 500 тис.грн., власний внесок – не менше 50 % від загального бюджету проєкту;

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

«Безпечна громада» - впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту (в тому числі створення систем відеоспостереження).

«Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинний та вторинний рівень) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області.

«Сучасна громада»  - розвиток спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку, розбудова та модернізація мереж вуличного освітлення та інше.

«Доступні послуги» - розвиток Центрів надання адміністративних послуг.

«Спроможна громада» - економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

«Культурний розвиток громади» - відновлення та збереження історико-культурної, духовної спадщини.

«Інклюзивна громада» - підтримка осіб з інвалідністю та створення відповідного середовища.

Результат пошуку зображень за запитом КОНКУРС ДЛЯ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – «КОМФОРТНА ГРОМАДА»