До уваги платників податків!

Дата: 17.02.2021 16:38

Головне управління ДПС У Вінницькій області повідомляє, що Закон України №1072-ІХ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2”, що набрав чинності 10.12.2020 року, доповнено п.2 прим.4 підрозділ 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу.

Положенням вказаного пункту передбачено, що контролюючий орган здійснює списання податкового боргу (у тому числі штрафних санкцій і пені) без подання заяви платником податків, сукупний розмір якого за всіма податками і зборами не перевищує 3060,00 грн., що за даними інформаційних систем ГУ ДПС, обліковувався станом на 01 листопада 2020 року та залишився несплаченим (непогашеним) станом на дату списання такого боргу.